Abdurrahmangazi Mh. Set Sk. No:14/A Sancaktepe/İST.

Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Hasta Nakil Ambulans

Hasta yakınlarının en önemli önceliği, hastayı en iyi şekilde sevk edilmesi gereken hastaneye ya da eve en hızlı şekilde ulaştırmak gerekliliğidir. Yolda oluşabilecek sorunlara karşı pek çok şekilde etkilenebilen hastalar, en hızlı şekilde sevk edilmesi önemlidir. Sevk edilen hastanın konforu hasta nakil ambulans sistemleri açısından da önemli bir durumdur. İçerisinde iyi bir şekilde donanım ve ergonomi bulunmayan ambulanslar genel olarak hastaya da yakınlarına da sorun verebilmektedir. Bir yandan bu tarz ambulansları en iyi şekilde kullanmak için de tüm personelin tam donanımlı ve bilgili olması çok önemlidir. İçerisinin de ayrıca steril bir ortama sahip olması gerekmektedir. Sağlık kuruluşlarından alınan hastaların evlere de iyi bir şekilde ulaşması MG Ambulans olarak en önem verdiğimiz işimizdir.

Tam Donanımlı Araçlar Ve Uzman Personel

Tıbbi bir müdahale gerektirmeyen hastaların yer değişimleri ve nakilleri için hasta nakil ambulans hizmetleri bir telefon kadar yakındır. Tıbbi bir müdahale olmaması nedeniyle yaralılar ve yatalak hastaların taşınması veya hastaneden evlere taşınması bu nakil ambulansları sayesinde hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarına ya da özel kurumlara çalışan ambulanslar da bulunmaktadır. Hasta nakil ambulansları tadilat belgesi ile hasta nakil araçları için alınan standart bir uygunluk belgesi olması gerekmektedir. Bu tarz uygunluk belgesi olmayan araçlara itibar edilmemesi gerekmektedir. Bu araçlarda en azından bir sağlık personelinin bulunması gerekmektedir. Bunun nedeni olası komplikasyon durumlarında müdahale için en önemli garanti olmaktadır. MG Ambulans tüm uygunluk belgelerine ve tecrübeli doktorlara ve sağlık personellerine sahip olarak görevini en iyi şekilde icra etmektedir.
Hasta nakil ambulans özellikle donanımları açısından da asgari donanım yönetmeliklerine tabidir. MG Ambulans tüm ambulansları için azami gereken donanımlar haricinde ekstradan pek çok donanımı bulundurmaktadır.

Hasta nakil fiyatları yolun uzaklık seviyesine göre değişim göstermektedir, detaylı fiyat almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Telefon: 0850 346 0 112

E-posta: info@mgambulans.com

Özel Ambulans Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara