Abdurrahmangazi Mh. Set Sk. No:14/A Sancaktepe/İST.

Şehirler Arası Ambulans Kiralama

Şehirler Arası Ambulans Kiralama

Şehirlerarası Ambulans

MG ambulans hizmetleri özellikle özel hizmetler kapsamında hasta nakil ambulansları olarak hizmet vermektedir. Şehirler arası ambulans hizmetleri için hastanın durumuna göre hastaların hastane ile ev arasında ya da hastane ile farklı bir hastane sevki yapılmaktadır. Mg ambulans hizmetlerinde bulunan sağlık ekiplerinin tamamı acil tıp teknisyeni olup, sürücüler de dahil olmak üzere ilkyardım eğitimleri almış kişilerdir. Şehirler arası ambulans hizmetlerinde kullanılan tüm ambulans filosu Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca, ambulans içlerinde portabl tıbbi donanımlar ile gerekli ilaçlar bulunmaktadır.

7/24 Ambulans Hizmeti

Ambulans hizmetleri alırken kişilerin en sık sorduğu sorulardan birisi de şehirler arası hizmetlerdir. Mg ambulans hizmetleri hastaların doğru araçlarla ve doğru ekipmanlar ile konforlu şekilde taşınmasını sağlamak için donanımlı ambulans filosunu hizmete sunmaktadır. Şehirler arası ambulans kiralama hizmeti de veren Mavili Grup, bu hizmetlerin hepsine 7 gün 24 saat boyunca ulaşım sağlamaktadır. Dilediğiniz saat ve tarihte özel olarak şehirler arası ambulans kiralama hizmeti sunan Mavili Grup, evden eve ya da hastaneden eve farklı nakil işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Bu işlemler sırasında ambulans ile beraber uzman sağlık ekipleri de herhangi bir durum sonucunda anında müdahale için ambulans içerisinde hazır şekilde beklemektedir. Şehirler arası ambulans kiralama hizmeti almak ve fiyatları öğrenmek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Özel Ambulans Hizmetinin Avantajları

Özel ambulans hizmetleri özellikle şehirler arası ambulans hizmetleri hastaların konforlu bir şekilde nakil işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Kişilerin ve hastaların istekleri üzerine hizmet veren ambulanslar nakil işlemlerinin en rahat şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlayan ve sağlık ekipleri ile anında müdahale gerçekleştirebilen Mavili Grup, kaliteli hizmeti sayesinde hastaların doğru koşullarda taşınmasına da yardımcı olmaktadır.

Ambulans Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara