Abdurrahmangazi Mh. Set Sk. No:14/A Sancaktepe/İST.

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri

Şehirlerarası Ambulans Fiyatları

Hastanelerde yatan hastaların başka bir şehre ya da başka bir hastaneye nakil yapılması hastanın sağlığı açısından önemli bir durumdur. Uygun şartlarda, uygun araç ile ve tıbbı eğitim almış personel ile hasta nakli gerçekleştirmek tedavinin devamlılığı ve hastanın sağlık durumu açısından önemlidir. Bu yüzden şehirler arası hasta taşımacılığında uzman bir firmadan hizmet almak şarttır.

Özel Ambulans Kiralama Ücretleri

Özel kullanım için hizmet veren ambulanslar nakil işlemleri için önceden randevu ile ya da acil durum çağrısı ile kiralanabilirler. Arada buluna mesafeye göre ya da hasta için gereken teknik altyapıya göre değişebilen şehirlerarası ambulans fiyatları firma çalışanlarından öğrenilebilir. Mg ambulans 7 gün 24 saat hastalara hizmet vermektedir. Gün ve saat fark etmeksizin ambulanslar hastaneye ya da eve çağrılarak nakil işlemi yapılabilir. Şehirlerarası ambulans fiyatları içinde standart olarak ambulans içinde bulunan medikal malzemeler de dahildir. Verilen şehirlerarası ambulans fiyatları içine dahil olan diğer hizmet ise hasta bakım görevini de yapan tıbbı eğitim almış sağlık kadrosudur. Özel gereksinimi olan hastalar için ambulansta bulunması gereken başka bir cihaz ya da ekipman varsa önceden mavili grup yetkililerine bildirilmelidir.

Mavili Grup Sektörde Rakipsiz

Ambulans ve sağlık hizmetleri veren mavili grup bünyesinde yeterli sayıda araç ve sağlık personeli ile görev yapmaktadır. Sürekli gelişen ve yenilenen teknik yapısı ile hastaların en rahat ve sağlıklı şekilde nakil işlemini yapan kurum İstanbul merkezli olarak hizmetlerine devam etmektedir. Sadece İstanbul içinde değil İstanbul’dan başka şehirlere de hizmet veren ambulanslar mavili grup ya da mg ambulans olarak tüm lokasyonlardan çağırılabilir. Bu sağlık hizmetini satın almak için mavili grup mg ambulans web sitesi üzerinden ya da telefon üzerinden gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz.

Özel Ambulans Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara