Abdurrahmangazi Mh. Set Sk. No:14/A Sancaktepe/İST.

Nakil Ambulans

Nakil Ambulans

Nakil Ambulans

Mavili grup sağlık hizmetleri hastaların uygun şartlarda evden hastaneye, hastaneden başka bir hastaneye ya da hastaneden eve nakil hizmetlerini özel mg ambulans ile gerçekleştirmektedir. Ambulanslar hem teknik açıdan hem de medikal açıdan uygun donanımlar ile hazırlanmış ve sadece nakil ambulans hizmetine yönelik kullanıma sunulmuştur. Nakil ambulans içinde sağlık ekibi ile birlikte hastanızı alarak gerek şehir içinde gerekse başka bir şehirde gideceği varış noktasına kadar götürmektedir. Mavili grup mg ambulans olarak hastalara ve hasta olarak hastalara ve hasta yakınlarına sunulan bu hizmetin fiyatları ise mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Nakil Ambulans Hizmetleri

Hasta nakili için kullanılan nakil ambulans fiyatları gidilecek olan mesafeye ve hasta için duyulan özel gereksinimlere göre değişebilir. Hasta nakil ambulans fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için öncelikle hastanın mevcut durumunu, bulunduğu konumu ve gideceği hastanenin konumunu mavili grup yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Hastanızı taşımak için size tahsis edilen nakil ambulans içinde gerekli tüm medikal malzemeler bulunmaktadır. Aynı zamanda acil bir durum olması durumunda müdahale edilebilmesi için eğitimli sağlık personeli de mg ambulans içinde hazır bekletilmektedir. Şehirler arası nakil yapılacak durumlarda hastanın da risk potansiyeline göre ilave sağlık personeli ve hekim talep edebilirsiniz. Gidilecek mesafeye göre firmanın belirlemiş olduğu hasta nakil ambulans fiyatları da değişebilmektedir. Size verilen hasta nakil ambulans fiyatları içinde tüm sağlık görevlileri, medikal ekipmanlar ve taşımacılık personelinin ücreti dahildir. Satın almış olduğunuz hizmet hastanızın bulunduğunuz adresten alınmasını ve gideceği adrese teslim edilmesini kapsamaktadır.

Referanslar ve Hizmetlerimiz

Mavili grup sağlık hizmetlerinin kapsamı, referansları ve sahip olduğu araçlar web sitesinden incelenebilir. Hizmeti satın almayı düşünen hasta yakınları için nakil ambulans fiyatları özel olarak hazırlanmaktadır. Bunun için planlanan tarih ile birlikte hastanızın durumunu da içeren bilgileri mavili grup ekibine iletmeniz durumunda nakil ambulans fiyatları size bildirilecektir. Nakil ambulanslara acil olarak ihtiyaç duyulması ve çağırılması durumuna karşı önceden hazırlanmış olan donanımlı ambulans araçlar da 7 gün 24 saat hasta çağrılarına hazır bir biçimde beklemektedir.

Özel Ambulans Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara